Home Vesmír Po těchto záběrech mají UFOlogové jasno!

Po těchto záběrech mají UFOlogové jasno!

Na stránkách veřejných sítí se opět objevilo video, které zachycuje záhadný předmět, který připomíná tvar mimozemského talíře. Tento objekt se vznáší v mezeře mezi oblaky na obloze a pak záhadně zmizí. Záběry zachycují moment, kdy se předmět schovává za masy mraků.

Poté, co se tento objekt vznáší v mezeře oblaků, tak se hned za pár vteřin ztratí z dohledu. Muž, který tento záběr natočil, ho ihned zveřejnil na internetových stránkách, kde oznámil, že si sice není zcela jistý, ale tento neidentifikovaný předmět poznačil jako UFO.

Scott C Waring, provozovatel blogu Pozorování UFO Daily, zveřejnil tento klip na svých stránkách v červnu, kdy byly tyto záběry „nahlášeny“. Scott tvrdí: „Je dobře známo, že se UFO schovává do mraků, ale to, co nevíte je to, že ve skutečnosti i vytváří mraky kolem lodi. Incident z roku 1957 ve Fort Belvoir ve Virginii je jasným příkladem. Tehdy voják vyfotil černé kruhy, které připomínaly UFO, ale tyto kruhy se též záhadně vytratily z oblohy do několika sekund.“

Z těchto záběrů všem běhá mráz po zádech a UFOlogové mají jasno, že se jedná o pozorování UFO, které zkoumá naší planetu.

Zdroj: mirror.co.uk