Home Mix Tato rostlina eliminuje závislost na alkoholu a drogách!

Tato rostlina eliminuje závislost na alkoholu a drogách!

Ibogaine, izolovaný aktivní alkaloid, který pochází z kůry kořenů keře z centra západní Afriky s názvem Iboga. Používal se po tisíciletí při spirituálních a duchovních slavnostech, jako je třeba přechod v dospělost. Iboga může být nejsilnější psychedelikum na světě.

V posledních letech se ukázalo, že má úžasný úspěch v léčení různých závislostech, zejména na opiátech.

Jeho schopnost zmírnit intenzivní efekty opiátů byla objevena v pozdních 60. letech 19. století. Od té doby mnoho studií, které probíhaly ve vědeckých a výzkumných zařízeních prokázaly, že jeden ze 14 izolovaných alkaloidů Ibogy – Ibogain, je extrémně účinnou látkou v boji se závislostmi s většinou látek. Dokonce i s těmi nejvíce návykovými jako je heroin, metadon, kokain, metafetamin, alkohol a i nikotin.

JAK PŘESNĚ IBOGAIN FUNGUJE?

Pro většinu lidí stačí jedna jediná zkušenost s heroinem aby si na něj vypěstovali závislost, a v tom je krása ibogainu. Jeho účinkem je v podstatě to, že obnoví závislosti mozku na nulu, takže eliminuje touho po opiátech dlouho poté, co jste se rozhodli přestat kouřit. To je zásadní rozdíl od ostatních léčebných metod, které jsou dnes používané.

Ibogain také funguje jako regulátor chemie v mozku jako je vyrovnání dopaminu, serotoninu, endorfinu atd. do stejného stavu, jako byly předtím, než byl pacient závislý. To drasticky snižuje pravděpodobnost upadání do depresí z důvodů absence látek, na které byly subjekty závislé.

Nástup účinků ibogainu je obvykle patrný 1-3 hodiny od podání. To zahrnuje jak výrazný pokles abstinenčních příznaků, tak subjektivní účinky, které Dr. Kenneth Alper rozdělil do 3 odlišných fází (Alper 2001). Trvání účinků je závislé na dávce, která je podána. ta je ovlivněna subjektivním metabolismem a individuálními faktory každého subjektu.

Zdroj: ce.com