Home Mix UFO vlétlo do ochranného pásma u jaderné elektrárny! Co tam zkoumalo?

UFO vlétlo do ochranného pásma u jaderné elektrárny! Co tam zkoumalo?

Tajemný trojúhelník ve tvaru UFO se vznášel nad jadernou elektrárnou dvě noci po sobě, odtajnily tajné vládní dokumenty. Bývalý bezpečnostní zaměstnanec elektrárny popisuje události, které byly díky zákonu o volném pohybu informací zveřejněny pro zaměstnance elektrárny.

Nejmenovaný důstojník pracoval v Cooperovo jaderné elektrárně nedaleko Brownville v Nebrasce pro středisko „nukleární regulační pověření (NRC)“. Incident popsal jako „neidentifikovaný létající objekt, který porušuje chráněné oblasti okolo elektrárny“. Tato zpráva byla obdržena bývalým zaměstnancem v červnu 2010 a stálo v ní, že tento objekt se objevil v letech od 1986 až do 1989.

Důstojník tam byl zaměstnán od roku 1986 do roku 1989 a údajně si nepamatoval, že by se v té době stalo něco neobvyklého. Ovšem jednou v noci, když pozoroval oblohu, se objevil tajemný létající objekt, když se vznášel tak 150 stol nad zemí. Když si toho všiml, běžel informovat své spolupracovníky, kteří hned běželi s ním a sledovali UFO spolu.

Následující večer ovšem se odehrálo totéž, opět viděl na obloze záhadný stroj. Stroj vlétl do ochranného pásma a spustil se signál pro narušení. Bohužel se opět objekt rychle vytratil, než stačil pracovník zareagovat.

Odborníci spekulují o tom, že šlo o informační misi, aby mimozemšťané zjistili, jaké máme technologie.

Zdroj: express.co.uk