Home Mix Neurolog: Nevíme proč, ale lidé se po setkaní s mimozemšťany cítí skvěle….

Neurolog: Nevíme proč, ale lidé se po setkaní s mimozemšťany cítí skvěle….

Představte si, že se díváte na klidnou noční oblohu a uvidíte jak vám přeletí nad hlavou mimozemské plavidlo, jak byste se cítili? možná byste se totálně vyděsili. Možná byste byli zvědaví. Možná byste nevěřili vlastním očím a naprosto zavrhli jakoukoliv myšlenu o mimozemském životě číhajícím nad vaší hlavou.

Bereme-li ohled na pseudovědu v hlavním věděckém světě, ufologie, neboli studie UFO, se z velké části zamítá. Protože jsme se naučili spojovat realitu s tím, s čím souhlasí většina, cokoliv co spadá mimo toto je považováno za tabu.

Ale UFO není něco co by spadalo do morálního kompasu. Je to fenomén, který je pohřbíván, nejvíce skeptiky a vládou, stále znovu a znovu a to navzdory mnoha zprávám o mimozemšťanech nabízených od mocných a inteligentnch jedinců.

Každý rok, Phoenix a Arizona hostí mezinárodní UFO kongres, největší setkání pro ufologii. Zde je velký zápal v takovém setkání, kdy se ufologové snaží dokázat skeptikům, že nemají pravdi a také odhalovat svoji pravdu pomocí příběhů a důkazů.

Bob Davis, bývalý nerolog věří, že strach lidí z posměšků ostatních je hlavním důvodem, proč je ufologie ohrožená.

Davis je členem nadace doktora Mitchella pro výzkum mimozemskch setkání, která zkoumá jev UFO. Tým studoval 3 057 jednotlivců, křeří bojovali se strachem z výsměchu spojeným se setkáním s nějakou formou nelidské inteligence. Jejich výzkum, podle Davise, vedl k velmi zajímavého zjištění, z nichž jeden je ten, že setkání těchto lidí s UFO je udělalo šťastnými.

Tým věří, že pozitivní transformace lidské zkušenosti je podobná duchovní transformaci.“Říkejte tomu psychorituál, říkejte tomu třeba náboženství, říkejte tomu jak chcete, ale většina těchto lidí byla ovlivněna velmi pozitivním způsobem.“, říká Davis.

Zdroj: ce.com/