Home Mix Napadlo UFO letadlo?

Napadlo UFO letadlo?

Neuvěřitelné záběry UFO, které se málem srazilo s letadlem předvádějícím leteckou show, se dostaly na veřejnost. Video bylo natočeno v Puerto Varas v Chile minulý pátek, mezitímco chilské letecko-akrobatické družstvo předvádělo své představení před davem diváků.

Zatímco jeden z Halcones Fach vojenských letadel vstoupalo vzhůru do oblak, stovky lidí si všimli záhadného disku, který se objevil z ničeho nic mezi akrobaty. Vzhledem ke spekulacím na sociálních médiích si diváci jsou jistí, že viděli neidentifikovatelný objekt v blízkosti letadla během představení.

Záběry byly zveřejněny na YouTube a nasbíraly téměř 10 tisíc shlédnutí, a to hlavně lidmi, kteří spekulují nad tím, co za záhadný objekt to může být. Zatímco někteří tvrdí, že je to mimozemská loď, jiný jsou přesvědčeni, že to mohl být meteorit, letadlo nebo dokonce i pták.

Pod videem se objevily komentáře typu: „Včera jsem viděla UFO na obloze, bylo to neuvěřitelně podobný tomuto objektu ve videu.“ nebo „Vlastně si myslím, že na videu jsou dokonce dvě UFO, když se podíváte pečlivě.“

Zdroj: mirror.co.uk