Home Mix Letadlo ztratilo rádiové spojení na malý okamžik! Může za to průlet zvláštního...

Letadlo ztratilo rádiové spojení na malý okamžik! Může za to průlet zvláštního objektu, UFO?

Tento dramatický záznam ukazuje, kdy londýnské osobní letadlo přepravující 345 lidí přes Německo, zachytilo velmi zvláštní okamžik. Letecká společnost Eurofighter Typhoon s doprovodným letadlem Jet Airways zrovna byla ve vzdušném prostoru nad Německem, když náhle byli odříznutí od rádiového kontaktu. Selhání rádiového kontaktu trvalo přes celou zemi.

Záběry vydané komerčním pilotem britského letadla ukázala, co za výpadkem signálu opravdu stojí! Záznamy poukazují na záhadný objekt, který „pluje“ pod tryskami letadla. Spousta sociálních médií je přesvědčena, že jde o záhadu UFO, která letí neuvěřitelnou rychlostí – dokonce dvojnásobně větší rychlostí než jsou schopna letět letadla.

Sdílení záběrů na Facebooku či dalších sociálních médiích vzneslo mnoho spekulací. Mnozí poznamenali, že v 1min 30s na videu se objevit malý tmavý objekt připomínající UFO a že se pohybuje mnohem rychleji než ostatní letadla. Další ovšem říkají, že je to jen stín křídel obou letadel.

Piloti ovšem dále udržovali plánovanou dráhu letu, a když se konečně dostali blíž k hranicím Německa, mohli obnovit rádiový kontakt pomocí nouzových kanálů. Díky tomuto incidentu doprovodné letadlo letělo až na londýnské letiště Heathrow.

Mluvčí letecké společnosti řekl: „Kontakt mezi Jet Airways z Bombaje do Londýna 16. února 2017 a druhým letadlem, byl krátce ztracen při letu nad německým vzdušným prostorem. Komunikace byla obnovena bezpečně během několika minut. Jako preventivní opatření německé letectvo rozkázalo doprovodnému letadlu, aby pokračovalo v letu a byla zajištěna bezpečnosti letu a jeho pasažérů. Následně let s 330 pasažéry a 15 členy posádky přistál v Londýně bez incidentu.

Zdroj: mirror.co.uk